Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

tabornici-hrusovany 

Zimní výlet Třeštík

241 fotek 22 videí letos v lednu - zobrazení 1 komentář
Letos jsme se s oddílem opět vydali do krásného okolí chaty Třeštík. Měli jsme opravdu štěstí a od 24. do 27. ledna jsme si užili výlet plný sněhu, smíchu a radosti. První večer jsme unavení z cesty pouze dojedli svačinky z domu a zahráli si nějaké písničky na kytaru. Ale druhý den se již lyžařský oddíl v plné síle vrhnul na sjezdovku a bobaři s bobami, lopatami a sáňkami vyzkoušeli, který z těchto nástrojů jezdí nejrychleji. Odpoledne jsme se sešli všichni dohromady a několikrát došlo i k pořádné koulovačce. S tvářemi narudlými mrazivým vzduchem jsme se vydali na odpolední svačinu zpátky do chaty a tam také už zůstali. Abychom vyzkoušeli všechny nám poskytnuté služby chaty Třeštík, vydali jsme se po skupinkách do sauny a výřivky.
Spokojení a zrelaxovaní jsme si zahráli nějaké hry a poté zalehli do postelí.
Třetí den se lyžaři opět vydali na svah a bobaři na kopec. Vytáhli jsme sebou i sněžnice a každý z nás si je vyzkoušel. Na odpolední svačinu jsme se zase všichni sešli a domluvili se na zopakování saunování a výřivky. Dnes jsme si to ale spestřili skákáním do sněhu ze sauny. Se skvělým zážitkem jsme měli už opravdu hlad a dali si výbornou večeři od našich kuchařů. Po večeři jsme si zahráli nějaké deskové hry v tématice starověkého Řecka a společně se podívali na animovaný film Trolové. Po filmu nás únava vyhnala pod přikrývky a do říše snů.
Poslední den jsme naposledy navštívili sjezdovku a bobaři rozhlednu nad sjezdovkou. Rozloučili jsme se s krásným zimním okolím a sbalili si kufry domů. Odjeli jsme ze zimního království a vrátili se s novým příjemným zážitkem.
Valerie Philippi
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron